Paweł Rozbicki

Fotograf
/ Share

Nazywamy się Ewelina i Paweł

Jeżeli szukasz fotografa, który potrafi uchwycić w kilku zdjęciach najpiękniejsze momenty Waszego życia to dobrze trafiliście.

Lata pracy spowodowały, że tak samo jak na siebie jesteśmy wrażliwi i otwarci na to co nas otacza. Kochamy fotografię i zrobimy wszystko by Wam ją dać w postaci kadrów złożonych z ulotnych chwil, których nie zauważycie, a które chcielibyście zachować.

Co nas wyróżnia? Mamy nadzieję, że zdjęcia!

Zawsze staramy się mieć szerszą perspektywę na tak ważne wydarzenie oraz pewność, że momenty najważniejsze jak i te trwające mgnienie oka sfotografujemy w sposób, który będzie Was wzruszał przez lata. Nie zapominamy przy tym o zdjęciach z rodziną, portretach i sesji. Wiemy jak pracować pod presją, wiemy jak wykorzystać zastane warunki i wiemy jak znaleźć akcję w środku niczego. Fotografia ślubna to dla nas okazja do robienia autorskiej fotografii z dreszczykiem emocji. To wszystko sprawia, że na każdy reportaż ślubny czy sesję idziemy z zamiarem zrobienia zdjęć życia;)

W trakcie pracy nie absorbujemy Was swoją obecnością, nie reżyserujemy przebiegu wydarzeń. Wykorzystujemy naturalne oświetlenie, by nie zakłócać przebiegu ceremonii błyskaniem fleszy. Chcemy byście cieszyli się tym dniem bez dodatkowego stresu związanego z obecnością fotografa. Dbamy też o zabezpieczenie zdjęć na każdym etapie pracy robiąc kopie zapasowe zdjęć. Mając wieloletnie doświadczenie możemy zapewnić, że jedyną rzeczą, o której będziecie musieli pamiętać to dobry humor!